در قلب تبریز، شاهد برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی “متافو” بودیم که از ۱۲ تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ با حضور ۹۰ شرکت داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برپا شد. این رویداد برجسته، به عنوان یکی از مهم‌ترین گردهمایی‌های صنعتی و تجاری در حوزه‌های فولاد، متالورژی، ریخته‌گری و ماشین‌آلات در سطح منطقه شناخته می‌شود.

متافو ۱۴۰۳ فرصتی طلایی برای فعالان این عرصه بود تا ضمن معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای خود، با یکدیگر تبادل نظر و تجارب داشته باشند و از آخرین نوآوری‌ها و فناوری‌های روز دنیا در این حوزه‌ها آگاهی یابند.

حضور پررنگ شرکت‌های داخلی در این نمایشگاه، نشان‌دهنده عزم و اراده راسخ ایران برای پیشرفت و خودکفایی در صنعت فولاد و فلزات است. بدون شک، متافو ۱۴۰۳ گامی موثر در جهت توسعه این صنعت راهبردی و ایجاد رونق اقتصادی در کشور خواهد بود.

 بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز (متافو)  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز (متافو)

شرکت سیما فولاد جهان، یکی از تولیدکنندگان مطرح میلگرد و فعال در صنعت فولاد ایران در این نمایشگاه حضور داشت. این شرکت در غرفه خود واقع در سالن E2، محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کرد.
ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ بوده که به دلیل حضور گسترده‌ی تخصص‌های فنی و مدیران صنعتی، فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات حرفه‌ای، معرفی فناوری‌های پیشرفته و جذب همکاری‌های تجاری فراهم آورد.

این نمایشگاه به‌عنوان یک پل ارتباطی و تبادل دانش و فن‌آوری بین تولیدکنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان در صنعت فولاد و صنایع وابسته، در سطح ملی و بین‌المللی تأثیرگذاری فراوان داشته است.

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز-متافو ۱۴۰۳، یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی و تجاری در حوزه‌های فولاد، متالورژی، ریخته‌گری و ماشین‌آلات در منطقه بود.

 بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز (متافو)  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز (متافو)  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز (متافو)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا